• Merkez: 0 (216) 313 90 60 - 0 (216) 314 18 00 - 0 (216) 364 16 37 - 0 (532) 760 05 52
  • Şube: 0 (212) 480 07 40 - 0 (530) 265 01 01

Osmanlı Alaşımlı Çelikler San. Ve Tic. Ltd. Şti

Alaşımlı çelik ticaretindeki faaliyetimiz 1976 yılında, sektörün kalbi olan Karaköy-Perşembe Pazarında başladı. Osmanlı Alaşımlı Çelikler San. Ve Tic. Ltd. Şti de devam eden Endüstriyel tecrübelerimizi, malzeme bilimi ile birleştirerek; teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri müşterilerimizin hizmetine sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Firmamız, Avusturya BÖHLER fabrikasının Türkiye'deki distribütörüdür.

Çalışma prensipleri, iş disiplini ve müşterileriyle olan işbirliği ile bugün sektörün güvenirliğini kazanmış olmaktan onur duymaktayız.

Faaliyetine başladığı ilk günden, bugüne kadar; sanayi üretiminin ana maddesi olan çelikte, kalitenin vazgeçilmez bir unsur olduğu inancı ile çalışan firmamız, bundan sonraki hedeflerine ulaşmak için daha çok çalışmaya, teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri yakından takip ederek müşterileri ile paylaşmaya gururla devam edecektir.

“Bir memleketin gelişmişliği sanayisinin kullanmış olduğu çeliğin kalitesi ve miktarı ile anlaşılır”.

Misyonumuz 

Firmamızın, iş yaparken daima dürüstlük prensipleriyle hareket ederek, çalışanlarına, müşterilerine ve iş ortaklarına verdiği sözleri tutması, çeyrek asrı aşan güvenin yansımasıdır. Ve bu bizim en büyük sermayemizdir. Ülkemize, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve çevreye kattığımız değerleri sürekli artırmak misyonumuzun temel ilkesidir.

Vizyonumuz

Refah düzeyi yüksek bir Türkiye için; sanayimizin gelişmesine katkıda bulunabilmek, ihtiyaç ve beklentileri karşılayacak ürünleri en uygun şartlarda sağlamak, Dünya standartlarında, teknolojik yenilikleri ve gelişmeleri sürekli izleyerek yeni ürünleri sanayimizin hizmetine sunmak, Ülkemizde, kalite ve güvenirliği ile tanınan firma olma özelliğimizi koruyarak, değerlerimizi geliştirmek ve yükseltmek hedefimiz olacaktır.

Kurum Kimliğimiz

Osmanlı Alaşımlı Çelikler San. Ve Tic. Ltd. Şti; dünya çapında üstün teknolojiye sahip olan, BÖHLER çeliklerinin Türkiye’deki distribütörüdür.

Firmamız, makine, kalıp ve yedek parça imalat sektörüne yönelik olarak faaliyet göstermektedir. Bu sektöre takım çelikleri ve diğer vasıflı kalite çelik gruplarını garantili olarak sunmaktadır.

Sıcak İş Takım Çelikleri, Soğuk İş Takım Çelikleri, Plastik Takım Çelikleri, Yüksek Hız Çelikleri, Hava Çelikleri, Yağ Çelikleri, İmalat ve Civa Çelikleri ile diğer kalite çelikler ürün gruplarımızı oluşturmaktadır. Toz Metalurjisi, ESR/ESU ve VMR yöntemleri ile üretilen BÖHLER patentli özel kalite çelikler stoklarımız içerisinde yer almaktadır.

İthal etmiş olduğumuz bütün vasıflı çelikler, dünya vasıflı çelik piyasasının yüzde 30’unu elinde bulunduran uluslararası Böhler firmasının sertifikalı ürünleridir.

Firmamızda; metalurji konusunda uzman, teknik sorumlular hizmet vermektedir.

Firmamız; 35 yılı aşkın tecrübelerini, sürekli gelişen malzeme bilimi ile birleştirerek, çözüm ortağı ve paydaşı olarak bütünleştiği müşterilerine teknik destek ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, geniş bir müşteri potansiyeline sahiptir. Türkiye’de çok yakından tanınan; otomotiv, beyaz eşya, plastik endüstrisi, alüminyum sektörü, dövme sanayi ve önde gelen kalıp imalatçısı firmalar bizimle çalışmaktadırlar.

Ülkemizde, kalite ve güvenirliği ile tanınan firma olma özelliğimizi koruyarak, sanayimize bol çeşitte kaliteli ürünleri sunmaktan büyük mutluluk duymaya DEVAM EDECEĞİZ.

Doğal hayatı korumak ve çevreye saygı firmamız için ayrıcalıklı bir yaklaşımdır.

Primary Color
default
green
orange
default
green
orange